יצירת קשר

החברים שלנו נהנים יותר! הצטרפו ותוכלו להתעדכן ראשונים על כל דבר חדש:

חיפוש באתר


א
ורי הדסה ועמיקם קלוש

ת.ד. 86, בת-עין, 90913

טל': 02-9933966

asvata@gmail.com

 

תוצאת תמונה עבור Facebook חפשו אותנו

בלוג עשבתא

מאמרים מומלצים

חיזוק צמחים אחרי לידה

חיזוק צמחי אחרי לידה

אפקט הפלצבו בשדה הטיפולי

יתרון הפלסבו בשדה הטיפולי

הכנה צמחית לחורף

 

חדש על המדף!!

 

דיאודורנט טבעי מפנק

על בסיס יוד ואבץ

 קרם מועשר במגנזיום

 

 

 

שובי לאיתנך - חיזוק אחרי לידה

 

הלידה עברה בשלום, ברוך השם, ובין זרועותייך זאטוט חדש בעולם. אפשר לנשום לרווחה, לחייך אחרי כל המאמץ, לחבק את הרך הנולד ולהתכונן לשלב הבא - שלב ההתאוששות.

לא, זה אינו שלב פשוט עבור כל אחת. בלידות מתקדמות יתכנו התכווצויות חזקות של הרחם המתכוננת לחזור לגודלה הטבעי, שלב שעלול להיות לא פחות כואב מצירים. לעיתים נותרים לא עלינו קרעים, תפרים, מלבד הדימום והכאב עצמו - אין ספק ששלב ההתאוששות הוא תהליך הדורש ראשית כל  סבלנות, אם כי צמחי מרפא בהחלט יכולים להועיל...

חיזוק צמחי אחרי לידה

קרא עוד...

PMDD יש חיה כזאת

 

המושג PMS מוכר לרובנו

מדובר בתופעות קדם וסתיות המתחילות כשבוע לפני המחזור ויכולות לבוא לידי ביטוי במתח, עצבנות, הפרעות שינה, חצ'קונים, חוסר נוחות בחזה, צ'יסטות, כאבי ראש וכו'.

מה שפחות מוכר לכולנו הינה תופעה אשר תוקפת כ-8% מהנשים והולכת ונכנסת יותר ויותר למודעות והיא תופעת ה-PMDD, או במילים אחרות - האחות הגדולה והרעה של ה-PMS.

תוצאת תמונה עבור ‪PMS‬‏

 

קרא עוד...

 הקץ לייסורים החודשיים

 

כ- 50 אחוז מקרב המין הנשי סובלות מכאבי מחזור. חמישים אחוז, דהיינו כל אשה שנייה מביננו מתייסרת לפחות פעם בחודש מכאבי ראש, בטן, גב, חצ'קונים ושינויי מצב רוח משתנים, אלא אם כן היא מספיקה להתנפל מראש על חבילת משככי כאבים... נשמע מוכר ? אין צורך להתייאש, גם לכך יש לרפואה הטבעית בהחלט מה להציע !

תוצאת תמונה עבור מחזור

 

קרא עוד...